Honda CB500F – Occasion 2020 – Slechts 1.374 km – A2 geschikt
Honda CB500F occasion uit 2020 met een uitzonderlijk lage kilometerstand van slechts 1.374 km. Deze sportieve naked bike verkeert in een als nieuwe staat en combineert betrouwbaarheid, lage gebruikskosten en veel rijplezier.
Deze CB500F is volledig geschikt voor het A2-rijbewijs en dankzij het lichte stuurgedrag, de comfortabele zithouding en het soepele parallel-twin motorblok ideaal voor zowel beginnende als ervaren motorrijders.
Uitgerust met ABS en valbescherming, wat zorgt voor extra veiligheid en bescherming.
Een bijzonder nette CB500F met nauwelijks kilometers, klaar voor vele zorgeloze kilometers en volop rijplezier.
Zoals al onze motoren is ook deze Honda zorgvuldig gecontroleerd en wordt hij geleverd met 12 maanden BOVAG-garantie, een volle tank, een professionele poetsbeurt en 10 dagen gratis all-risk verzekering (niet van toepassing op scooters).
Motorstore Uithoorn, officieel dealer van Yamaha, Kawasaki, Suzuki en CFMOTO, is hét adres voor motorrijders uit Amstelveen, Aalsmeer, Hoofddorp, Mijdrecht, Nieuw-Vennep en Amsterdam.
Kom langs voor een proefrit – de koffie staat klaar!